Pakiet Premium +

Jest połączeniem subskrypcji „Pulsu Biznesu" w wersji Premium i dostępu do platformy SpotData Research.

Nowość!

W „Pulsie Biznesu", podobnie jak w SpotData Research, opisywane są kluczowe dane ekonomiczne — „PB” skupia się przede wszystkim na informacji jakościowej: wydarzeniach i ludziach, a SpotData na informacjach ilościowych i interpretacji danych. Korzystając z Premium+ otrzymujesz dostęp do pełnego obrazu gospodarczej sytuacji w Polsce i na świecie.

Skąd takie połączenie?

Pobierz bezpłatny raport:

Pobierz raport

Mapa ryzyka niewypłacalności w branżach, czyli restrukturyzacje i upadłości przedsiębiorstw prawa handlowego."

Pakiet Premium +

Uruchom pakiet Premium+ wraz z dostępem do serwisu z raportami ekonomicznymi SpotData Research, a uzyskasz szybki wgląd w aktualne trendy na rynkach, w przemyśle i handlu.

od 199,20 zł brutto/ miesiąc

WYBIERZ

SpotData Research:

SpotData Research to platforma z cyklicznymi analizami na temat bieżących trendów w gospodarce i aktualnej sytuacji na rynkach walut, surowców, w przemyśle i handlu. Dzięki niej dowiesz się o wszystkim, co ważne w gospodarce i co może mieć wpływ na prowadzenie biznesu.

Dostęp do raportów otrzymasz poprzez zalogowanie się do platformy: spotdata.pl/research. Informację o nowym raporcie wraz z jego podsumowaniem wyślemy do Ciebie na adres mailowy podany w zamówieniu. Dodatkowo na portalu SpotData będziesz mógł porównywać i zestawiać ze sobą na wykresach dane ekonomiczne z Polski i świata, dowolnie spersonalizować ich wygląd oraz pobierać do dalszych analiz dane w formacie CSV.

Informacje zawarte w raportach dodatkowo wzbogacimy o newsletter Dane Dnia, pisany przez Ignacego Morawskiego, który znalazł się w gronie 100 najbardziej innowacyjnych ludzi Europy Środkowej „Financial Times”. Szef platformy SpotData od poniedziałku do piątku opisuje w nim swoje spostrzeżenia na temat najważniejszych trendów w polskiej gospodarce – makroekonomicznych i branżowych.


  1. Prognozy makroekonomiczne dla Polski
  2. Prognozy makroekonomiczne dla krajów CEE
  3. Prognozy makroekonomiczne dla największych gospodarek świata

Analizy makro

  1. Mapa finansowa
  2. Mapa cen surowców i towarów rolnych
  3. Mapa ryzyka niewypłacalności w branżach

Mapy ryzyk

  1. Monitoring budownictwa i nieruchomości
  2. Monitoring handlu detalicznego
  3. Monitoring przemysłowy
  4. Monitoring rynku pracy

Monitoring branżowy

10 raportów:

Puls Biznesu" — dziennik i portal gospodarczy pb.pl — codzienny partner i doradca inwestycyjny każdego przedsiębiorcy, menedżera, inwestora, a także tych, którzy interesują się tym, co w gospodarce piszczy. Codzienne sekcje Puls Dnia, Puls Firmy i Puls Inwestora są fachowym i wiarygodnym źródłem informacji o inwestycjach, zarządzaniu finansami, partnerach biznesowych, konkurentach oraz klientach przedsiębiorcy.

Subskrybując „Puls Biznesu” w wersji Premium+ oprócz treści gospodarczych znajdziesz także wydanie dziennika w wersji elektronicznej, które dostępne jest dzień wcześniej (o 22:00) niż na papierze. W tej formie będziesz mógł również czytać treści miesięcznika „Puls Biznesu Weekend”. Na naszej stronie do Twojej dyspozycji będzie także ponad milion archiwalnych artykułów.

Razem z dostępem do „Pulsu Biznesu” zostanie Ci dodatkowo uruchomiony dostęp do portalu Lexbiznes - systemu wiedzy prawnej, w którym znajdziesz m.in. wzory dokumentów oraz pism szczególnie przydatnych dla przedsiębiorców, ale także akty prawne, orzecznictwoi interpretacje.

Po zalogowaniu się do konta użytkownika uzyskasz dostęp do naszych raportów, m.in. do katalogów Gazel Biznesu, wyników rankingu Złoty Bankier, biuletynów Złotowieści, a także licznych raportów na temat bankowości w Polsce.

Aby korzystać z naszych treści jeszcze wygodniej, pobierz aplikację mobilną:

Zapisując się na newslettery otrzymasz w skondensowanej formie najważniejsze informacje z gospodarki i rynków kapitałowych, najciekawsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii, a także dawkę newsów o inwestycjach i finansach lokalnej administracji.

Puls Biznesu:

Przejdź do oferty

prenumerata@pb.pl

801 801 771 lub 22 333 98 32