dni
godzin
minut
sekund

Kolejne wydanie będzie dostępne już za

Zamów

Podróże

niebanalne miejsca dalekie
i bliskie, które warto zobaczyć

hobby, którym oddają się ludzie biznesu po godzinach

Pasje

na co warto zarezerwować czas w najbliższym czasie

Kultura

miejsca godne polecenia na dobry lunch i uroczystą kolację

Smaki

Ludzie

Trendy

Rozwój

drogi do sukcesu w biznesie
i w życiu

nowinki, mody i powroty, czyli wszystko co jest na czasie

stań się lepszą wersją
samego siebie

luksusowe, komfortowe, dynamiczne, czyli cztery kółka dla ambitnych

Autoportret

Zamów

Weekend. Koniec tygodnia?
Nie dla nas!

Właśnie dopiero teraz zaczynamy żyć. Odkładamy na bok tabelki, wykresy i raporty - w weekend i po pracy życie nabiera szczególnej wartości, a na łamach naszego magazynu ruszamy na poszukiwanie prawdziwego odpoczynku. Podpowiadamy, co warto przeczytać, obejrzeć, czego posłuchać, dokąd iść na kolację z przyjaciółmi i jak inwestować w siebie, we własny rozwój. Zwracamy uwagę na ciekawe zjawiska społeczne, trendy kulturowe i innowacje technologiczne. Polecamy wyjątkowe festiwale w kraju i za granicą. Zabieramy Was w podróż po niebanalnych zakątkach świata. Przedstawiamy sylwetki ludzi, których do działania napędzają niezwykłe pasje. Wszystko po to, aby wyobraźnia i energia zaczerpnięte w weekend działały przez cały tydzień.


Chcecie oderwać się od codzienności? Przygotujcie się na wartościowy weekend. „PB Weekend”. Od września 2019 roku odmieniony, z nowymi autorami, rubrykami i tematami.

Jeśli prenumerujecie dziennik „Puls Biznesu”, „PB Weekend” dostajecie w ostatni piątek miesiąca. Jeśli nie – zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Możecie kupić pojedyncze wydanie lub zamówić miesięcznik na dłuższy okres, możecie czytać PB Weekend w formie drukowanej lub cyfrowej. Zapraszamy do niecodziennej lektury!

Chcesz zamówić „PB Weekend“?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt w sprawie zamówionych egzemplarzy: Anna Kosakowska, a.kosakowska@pb.pl, tel. 22 333 98 32

Cena 1 egzemplarza wynosi 12 zł brutto
+ koszt wysyłki.

Sprawdź ofertę prenumeraty dziennika „Puls Biznesu“ wraz z miesięcznikiem „PB Weekend“

Sprawdź

+

od 132,80 zł brutto miesięcznie

Piszą dla nas

Basia Starecka

Podróżniczka, niezależna dziennikarka, jedna z najbardziej opiniotwórczych obserwatorek polskiej sceny kulinarnej. Jej teksty publikują m.in. Wysokie Obcasy, Twój Styl, Vogue.pl i National Geographic Traveller. Od 2011 roku prowadzi również bloga Nakarmiona Starecka z recenzjami, przepisami i przewodnikami po świecie.

Agnieszka Rodowicz

Dziennikarka, fotografka, reporterka. Opisuje i fotografuje ciekawych ludzi, miejsca, zjawiska. Jej materiały ukazują się w m.in. w „Polityce”, „Pulsie Biznesu”, „Podróżach”. Interesuje się sprawami społecznymi, kwestiami emancypacji kobiet, sytuacją uchodźców w Polsce i ekologią.

Marcin Bołtryk

Dziennikarz „Pulsu Biznesu”, od 20 lat związany z tematami motoryzacyjnymi i transportowymi. Zaczynał od artykułów poświęconych firmom z branży, by szybko zdać sobie sprawę, że w tematykę tę łatwo da się wpisać jego prywatne zainteresowania - motoryzację. Regularnie publikuje więc teksty o samochodach.

Joanna Rubin

Dziennikarka i blogerka (www.nakawie.pl) zainteresowana przedsiębiorczością. Autorka książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie”. Współorganizowała konferencję popularnonaukową TEDxPoznań. Niemal 10 lat była zawodowo związana z instytucjami finansowymi.

Marcin Brylski

Dziennikarz i ekspert w dziedzinie mody męskiej. Stylista Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, specjalista ds. wizerunku osób publicznych, twórca stylizacji dla magazynów: „Zwierciadło”, „Elle Man”, „InStyle”, „ L’Officiel Hommes” , „Viva ”, „Gala”, „Sens”, stały gość programu Pytanie na śniadanie. Pisze o modzie dla Vogue.pl.

Mirosław „Miro” Konkel

Dziennikarz „Pulsu Biznesu”. Uważa, że psychologia pomaga odkryć piękno człowieczeństwa. Sama również zachwyca, zwłaszcza gdy łączy się z ekonomią, technologią i sztuką. To połączenie opisuje w swoich tekstach. Zawsze znajdziesz w nich coś nowego, inspirującego – i coś, co poprawi ci nastrój.

Justyna Smolińska

Dziennikarka „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl. Autorka cyklu „Pomysł na biznes”, w którym pokazuje od kuchni firmy i start-upy, młode i ambitne marki, które dzięki innowacyjnemu pomysłowi podbijają rynkowe nisze. Rozmawia o początkach działalności, największych wyzwaniach, codziennej pracy i planach, prezentując przy tym powstawanie wybranego produktu lub usługi.

Pomysł na biznes

ul.Kijowska 1

Bonnier Business Polska

Napisz

Zadzwoń

22 333 98 32

Można nas śledzić na: